Kategorie
 

 

 

 

 

 

Zaloguj się

Nie masz konta: Rejestracja

eleganckie winietki na stół weselny wizytówki ślubne, winietki z koralikami, perełki na winietkach, delikatne winietki na stół weselny z koralikami

 • kolekcja: Eleganckie
 • wzór: 01/perK/w
 • czas realizacji: 5-10 dni roboczych
3.20
Kup teraz
Polecamy również:
Polecamy również:
 • OPIS PRODUKTU
  ślubne winietki wizytówki dla gości weselnych to idealne uzupełnienie stołu weselnego, które jednocześnie ułatwi Gościom znalezienie swojego miejsca na sali weselnej.
  karteczki ślubne winietki weselne dopasowane graficznie do zaproszeń z Naszej oferty stworzą idealną oprawę Waszej uroczystości.
  Posiadamy usadzenie gości na weselu winietki w wielu wzorach i kolorach idealnie pasujących tematyką do wielu motywów przewodnich.

  Zapewne wiele z Was stoi przed tym trudnym dylematem zakupu winietki na stół weselny. Zastanawiacie się jak zareagują Wasi goście, jeśli zobaczą winietki na stole oraz czy dacie radę z usadzeniem Waszych bliskich.
  Winietka jest karteczką, wizytówka ślubna na której widnieje imię i nazwisko osoby zaproszonej. winietka na stół weselny Stawia się ją przy określonym miejscu na stole, tym samym przyporządkowując konkretne miejsca danym osobom. Oprócz takich praktycznych aspektów, równocześnie winietka może być formą upominku dla gościa weselnego i częścią dekoracji. 
  Winietki na ślub często można dopasować do stylu zaproszeń oraz kolorystki elementów dekoracyjnych. 
  Wizytówka na stół weselny może być formą ozdoby stołu i niewątpliwie stanowi walory dekoracyjne. Wystarczy, że dobierzesz odpowiedni pomysł na winietki ślubne do stylu i kolorystyki Waszego wesela, a będzie tworzyć spójną całość z dekoracjami.

  Winietki na stoły weselne
  Dodaktki ślubne dopasowane do zaproszeń ślubnych
  wizytówki ślubne

  eleganckie winietki na stół weselny wizytówki ślubne, winietki z koralikami, perełki na winietkach, delikatne winietki na stół weselny z koralikami

  Winietki wizytówka ślubne z perełkami
  delikatne winietki na stół weselny
  eleganckie winietki ślubne z koralikami

  Winietki dopasowane do zaproszeń ślubnych
  winietki o wymiarach 6x9 cm 

 • kolor okładki
  ecru silk mat
  jak na zdjeciu
  strukturalny biały mat
  strukturalny ecru mat
 • opcje winietki
  karteczka wizytówka
  na szpilce
  stojaca
  wizytówka z dziurką
STRONA PRZEZNACZONA TYLKO DLA OSÓB PEŁNOLETNICH.