Kategorie
 

ZAPROSZENIA Z REALIZACJĄ PRZED MAJÓWKĄ PRZYJMOWALIŚMY DO 3.04.24

 

ZAPROSZENIA Z REALIZACJĄ PRZED MAJÓWKĄ PRZYJMOWALIŚMY DO 3.04.24

Zaloguj się

Nie masz konta: Rejestracja

podziękowania ślubne dla rodziców prezenty dla mamy i taty z okazji ślubu

 • kolekcja: Ramy
 • wzór: 1/RAMAPODZ/RAMA
 • czas realizacji: 10-14 dni roboczych
135.00
Kup teraz
 • OPIS PRODUKTU
  Warto pamiętać o prezenty dla rodziców na wesele . jednak pary młode czesto stają w obliczu wyzwania co wybrać  na podziękowania dla rodziców ?
   zadajecie sobie pytanie co w podziękowaniu dla rodziców ? jakie wybrac  prezenty podziękowania dla rodziców  ? mamy dla was  pomysł na oryginalne podziękowania dla rodziców . pomysł na podziękowania dla rodziców to jeden z najważniejszych punktów uroczystości weselnych.
  Spersonalizowane prezent dla rodziców podziekowania na wesele w wielu formach podkreślą wyjątkowość obdarowanej osoby.
  pomysł na prezent dla rodziców  z tej kategorii staną  się  wspaniałym i niepowtarzalnym prezentem dla Mamy i Taty . oryginalne prezenty dla rodziców na ślub  będzie niebywałym wyrazem wdzięczności jaką wyraziecie dziękując rodzicom. Dla Rodziców zaś podziękowania dla rodziców na wesele to wspomnienie wesela i wzruszającej uroczystości zaślubin.
  Nie możecie znaleźć prezent podziekowania dla rodziców wesele dla was ? Napiszcie do nas ! wszystkie nasze prezenty dla rodziców na ślub są wykonywane na wasze zamówienie , postaramy się wykonać prezent upominek dla rodziców ślub specjalnie dla was !
   
   
  Na rustykalne wesele idealnym rozwiązaniem będzie drewniana rama do powieszenia na ścianie. Wystarczy że wasi rodzice na nią spojrzą i od razu przypomną sobie wzruszający moment podziękowań na waszym weselu. Nie ma nic bardziej wzruszającego niż wspomienie tych chwil spędzonych kiedy dzieci wręczają rodzicom prezent podziękownie w trakcie wesela 

  Podziękowania dla Rodziców Rama-Serce

  Rama z waszymi imionami wykonana z drewna oraz sklejki

  Zmiana treści graweru w sercu nie jest możliwa 

  Wymiary 21x30 cm

STRONA PRZEZNACZONA TYLKO DLA OSÓB PEŁNOLETNICH.