podziekowanie dla rodzicow ksiegi drewniane 04/drr/kwgr
Kategorie

Salon Warszawa w dniu 23.08 czynny do 15.00, a w dniu 26.08 nieczynny.

 

Salon Warszawa w dniu 23.08 czynny do 15.00, a w dniu 26.08 nieczynny.

 

Masz problem? ZADZWOŃ + 48 71 724 23 20 Pn - Pt : 10-16 email: info@decoris.pl

Zaloguj się

Nie masz konta: Rejestracja

prezenty dla rodziców na ślub album na zdjęcia rodzinne

 • kolekcja: Księgi drewniane
 • wzór: 04/drR/kwgr
 • czas realizacji: 11-14 dni roboczych
od 120.00
Personalizuj
 • OPIS PRODUKTU
  Warto pamietac o podziękowania upominki dla rodziców . jednak pary mlode czesto stają w obliczu wyzwania co wybrać  na podziękowania dla rodziców ?
  A wy zadajecie sobie pytanie co w podziękowaniu dla rodziców ? jakie wybrac  prezenty dla rodziców w dniu ślubu  pomysły ? mamy dla was  pomysł na podziękowania pamiatki dla rodziców . nietypowe podziękowania dla rodziców to jeden z najważniejszych punktów uroczystości weselnych.
  Spersonalizowane podziękowania prezent dla rodziców na weselu w wielu formach podkreślą wyjątkowość obdarowanej osoby.
  prezenty podziekowania dla rodziców ślub  z tej kategorii staną  się  wspaniałym i niepowtarzalnym prezentem dla Mamy i Taty . podziękowania dla mamy i taty  będzie niebywałym wyrazem wdzięczności jaką wyraziecie dziękując rodzicom. Dla Rodziców zaś prezenty dla rodziców na wesele to wspomnienie wesela i wzruszającej uroczystości zaślubin.
  Nie możecie znaleźć prezenty dla rodziców na podziekowanie dla was ? Napiszcie do nas ! wszystkie nasze prezent dla rodziców ślub podziekowania są wykonywane na wasze zamówienie , postaramy się wykonać prezenty dla rodziców na ślub podziekowania specjalnie dla was !
   
   
  album dla rodziców na zdjęcia ślubne  to idealna oprawa dla waszych wspólnych zdjęć z rodzicami. Idealnym rozwiązaniem jest wklejenie zdjęć od malucha do dnia obecnego , lub po prostu zamieszczenie zdjęć z waszych rodzinnych wspólnych chwil , a może macie jakieś specjalne zdjęcia ze wspólnego wypadu z mamą lub tatą wklejacie je do album na zdjęcia rodzinne i powstaje piekny prezent na podziękowanie rodzicom, a może chcecie podarowac rodzicom fotoalbumy na zdjecia rodzinne  z waszą sesją narzeczeńską ? lub po prostu abumy na zdjęcia slubne i pdziękowanie dla rodzicow do ktorego rodzice bedą mogli po weselu wkleić wasze zdjęcia ślubne ?  każda z tych opcji bedzie dla waszych rodziców piekną pamiątką z wesela i zapewni miłe wspomnienia z momentu wesela w ktorym dziękowaliście mamie i tacie za wychowanie. album na pamiatkowe zdjecia to idealna opcja dla tych ktorzy nie lubia ostentacji i pragną podarować rodzicom coś wyjątkowego .

  WYJĄTKOWY PREZENT DLA RODZICÓW
  W DNIU ŚLUBU

  Okładka: sklejka 3 mm
  Wymiar księgi: 23 cm x 33 cm

  Personalizacja okładki: GRATIS!
  Kolor wydruku/haftu:
  zależnie od wzoru


   kliknij tutaj aby obejrzeć wzornik kolorów
  Gramatura kartek: 170 gram gładki offset
  Wielkość kartek: 21 cm x 30 cm, orientacja kartki - pozioma
  Personalizacja: wypisanie imion pary młodej na pierwszej kartce: GRATIS!
  Nadruk 1 strony: GRATIS!
  Projektowanie wydruków: po dokonaniu zakupu - proszę uwzględnić rozmiar kartki oraz margines z lewej strony kartki na 4 cm
  Wydruk każdej kolejnej strony: 0,5 zł

  NIE DRUKUJEMY STRON Z TEKSTEM W WYBRANEJ KOLEJNOŚCI NP. 1, 5, 16
  A PO KOLEI 1,2,3,4,5!
  kwg ilość kartek

  56
  66
  76
 • kwg kolor okładki drewnianej
  drewno ciemne
  jak na zdjęciu
 • kwg kolor wszytskich kartek
  kartki ecru