Zaproszenia Ślubne - Decoris.pl

 

 

 

 

Masz problem? ZADZWOŃ + 48 71 724 23 20 Pn - Pt : 10-16 email: info@decoris.pl

Zaloguj się

Nie masz konta: Rejestracja
06/GNO/z
Zaproszenia ślubne
special line
06/GNO/z

Wybierz swoje zaproszenia ślubne, oto kilka wskazówek:

Pierwszy kontakt waszych gości z zaproszeniem to koperta. Zadbajcie, aby zrobiła dobre wrażenie. Pomoże Wam w tym lak do kopert i ich personalizacja.

  1. Najpierw wybierzcie wzór stempla, który ma być użyty do laku. Polecamy wybór stempla z Waszymi inicjałami.
  2. Kolor laku dopasujcie do kolorystyki zaproszeń. Jeśli nie możecie się zdecydować, wybierzcie lak ecru- jest on najbardziej uniwersalny.
  3. Adresowanie kopert można wykorzystać na dwa sposoby. Z pełnym adresem gości do wysyłki pocztą, lub same imiona i nazwiska gości, którym zaproszenie jest wręczane.
  4. Front koperty, to miejsce, w którym umieszczany jest adresat, lub nazwisko gościa. Tył koperty to język, na którym jest adres zwrotny, czyli do Was, w razie gdyby goście mieli odsyłać potwierdzenie przybycia.
  5. Podstawowy kolor personalizacji kopert to czarny, jeśli interesuje was inny kolor wydruku na kopertach bądź dodatkowo wylaminowany tekst np. na złoto, prosimy o wcześniejszy kontakt w tej sprawie.
  6. Kolor koperty dopasujcie do motywu waszego wesela, jeśli nie możecie się zdecydować zaufajcie nam i wybierzcie opcję JAK NA ZDJĘCIU.

Kolejnym etapem jest wybór cech zaproszenia.

  1. Kolor okładki dopasujcie do swojego motywu wybierając kolor ze wzornika.
  2. Papier, na którym ma nastąpić wydruk polecamy wybrać biały, najlepiej odwzorowuje kolory jednocześnie jest uniwersalny.
  3. Kolor sznurka lub wstążki do zaproszenia wybierz ze wzornika wedle uznania.

 

Gdyby wystąpiły wątpliwości jak powinny wyglądać zamówione zaproszenia- napiszcie o tym w polu „uwagi”, weźmiemy komentarz pod uwagę w trakcie realizacji.

powrót